EPP KÄRSINI YONI MASSAAŽI EHK TUSSUMASSAAŽI KOOLITUS

The body can become a vehicle to that which is beyond body, and sex energy can become a spiritual force.
— OSHO
shutterstock-1243356034.png

Peaaegu kuu aega tagasi käisin Epp Kärsini poolt läbiviidud Yoni massaaži koolitusel. Sellest on nüüd natukene aega möödas, mistõttu saan anda omapoolsed mõtted, mis on tekkinud koolituselt.

Pidime tegelikult Martiniga koos sinna minema, et hiljem seda Ausad Mehed podcasti alt veidi rohkem lahata ning õpitut oma kuulajatega jagada. Paraku elu ei lähe alati nii nagu soovime ja nii ma sattusin lõpuks sinna koolitusele üksinda.

KES ON EPP KÄRSIN?

eppkarsin.jpg

Epp on lõpetanud Tartu Ülikooli kehakultuuri teaduskonna. Sealt on tema endi sõnul tulnud ka ettevalmistus seksuaalsusealustele, anatoomiale ning füsiloogiale. Ta on ka õppinud Hiina medistiini ning läbinud erinevaid tantrateraapia koolitusi ja töötubasid. Tantra sõna ta ei ise kasutada ei soovi, sest selle tähendus on paljude eestlaste jaoks rikutud. Oma koolitused on Epp kokku pannud iseenda kogemustest. Tema koolitustel on käinud üle 14 000 eestlase, mis on hämmastav number.

Mis mulle Eppu juures kohe alguses meeldis, oli tema otsekohesus ja ausus ilma igasuguse filtrita, täpselt nii nagu meie seda enda saates praktiseerida ka püüame. Ta on ehe, siiras, autentne, südamlik, sõbralik ja väga hea eneseväljendusega naine.

Nagu arvata ka oli, olin endale alateadlikult seadnud mitu erinevat eeldust, milles ka meedia kindlasti osaliselt võtmeteguriks on olnud. See, kellena Epp Kärsinit meedia liigeldanud ja kirjeldanud on, ei olnud see, keda õnnestus mul seal koolitusel kohata.

MIKS ON YONI MASSAAŽ NAISELE KASULIK?

Suureneb nauding, intiimsus, lähedus
Vähenevad peavalud ja migreenihood
Võimalus vältida stressi/depressiooni või hoopis vabaneda sellest
Närvilõpmete kaudu tõhus tervendaja
Usalduse taastumine
Kasvab naise enesekindlus
Abiks infertiilsuse puhul
Tõstab seksuaalenergiat
Rakud taastuvad kiiremini

MIS? KUS?

Kätte oli viimaks jõudnud 17. juuni ning mina olin esimeste rongidega oma sammud Amare Luna stuudio suunas seadnud. Mingil tobedal põhjusel, tõenäoliselt tänu pornofilmide vaatamisele, olin endale pähe võtnud mingisugused eeldused ja oletused, mida justkui selliselt ürituselt oodata võisin. Kõige ausam vastus on see, et ma olin valmis jubedaks näpukaks. Ma ei ole väga perversse maailmavaate või väga seksistlikku mõtlemisega mees, kuid sellegi poolest arvasin tõesti, et lähen sinna täiega uhama ja seksnukule näppu panema. Võib vist öelda, et esimeste minutite jooksul suutis Epp mind üllatada ja sain elult ühe mõnusa laksu vastu vahtimist.

Kohale jõudsin esimesena ning seiklesin Baltika kvartalis umbes 10 minutit, üritades aru saada, kuidas Amare Luna stuudiosse saab ja välja selgitada, kas keegi on juba kohal ka. Viimaks otsustasin Eppule helistada ja selgus, et ka tema ise tuleb üsna täpselt.

Istusin Baltika kvartalis, Amare Luna stuudio ees õues olevatel puitpinkidel ja ootasin algavat koolitust. Väike ärevus oli ju sees, sest ma ei teadnud, mis mind ees ootamas on. Lisaks tundus koos teiste meestega näpuka tegemise õppimine veidi totter, kuid ma olen üsna avatud inimene, mistõttu ma ei näinud selles suures pildis probleemi.

Ükshaaval jõudsid mehed vaikselt kohale, kellest ühega tegin maja ees juba tutvust. Kohale ilmus kokku kuskil 10-12 meest, suhteliselt erinevas vanuserühmas. Mina koos ühe teise kutiga olime välimust hinnatades kõige nooremad, ülejäänud jäid sinna 30-40. aastaste meeste kanti. Kujutad ette, kõik mehed olid täiesti normaalsed, mis purustas järjekordse illusiooni kohata koolitusel seksperverte. See lihtsalt ei vastanud tõele, tegemist oli meestega, kes olid tulnud õppima, kuidas enda naist paremini rahuldada ja armastada.

20190617_095938.jpg

YONI MASSAAŽ

Ma lubasin Eppule, et ma ei avalikusta kõike, mida ta seal koolitusel jagas, sest teades ennast, võin ma minna päris sügavale detailidesse, siis aga ei oleks Eppul enam kliente ja seda ma ju ei soovi. Ma soovin, et inimesed tõepoolest Eppu Yoni massaaži ja ka Lingam massaaži koolitusel käiksid, sest see annab väga palju uut perspektiivi.

Yoni massaaž on lisaks naudingule üks teraapia vorm, millega mees saab pakkuda naisele imelisi ja seni kogemata orgasme...

Yoni massaaži koolitus koosneb kahest osast:
1. Sissejuhatus – Naise anatoomia, mõtete mõju seksuaalsusele, armastuseruumi tähendus ja millised oskused, toovad naise peast südametasandile. Lisaks erinevad orgasmid, hea seksi saladused ning palju üllatavaid ja uusi fakte naistest.

2. Praktika ,,naisemulaažidel“ – meeleline ja imesid tegev rinnamassaaž ning rohkem kui 35 erinevat positsiooni äratamaks üles naise uinunud olekus naudingu punktid.

Koolitus oli äärmiselt silmiavav ja näitas tõesti seda, kui oluline on kohal olemine teineteisega kontaktis olles. Praktiline pool sellel koolitusel oli väga kihvt ning õppisin samuti palju rohkem selle kohta, kuidas läbi erinevate võtete on võimalik naisele naudingut valmistada.

20190617_121637.jpg

MIDA MINA KOOLITUSEL ÕPPISIN JA SEALT ENDAGA KAASA VÕTSIN?

Siin on mõned mõtted Epp Kärsini koolituselt, mida endaga kaasa võtsin.

- Yoni massaaži puhul tehakse kõiki harjutusi sirgete näppudega. (on olnud hetki, kus olen isegi elukaaslasele mõnu valmistanud kõverdatud näppudega)
- Mehe ja naise suhe on alati number üks, lapsed ja kõik muu on teisejärguline
- Kui puudub suguühe, kannatab pikas perspektiivis mehe eesnääre
- Naised vajavad pikka eelmängu (see ei olnud minu jaoks uus info, vaid pigem kinnitus, et me teeme elukaaslasega magamistoas õiget asja)
- Kirglik suudlemine toodab meie kehades oksütotsiini ja teeb naisel tupe märjaks
- Esimesel korral tuppe sisenemine võiks kesta tervelt üks minut
- Yoni massaaž aitab saada üle hirmust intiimsuse vastu

20190617_100032.jpg

Kas ma soovitan meestel ja ka naistel osaleda Epp Kärsini Yoni massaaži koolitusel? Jah, 100% soovitan, sest see oli väga ilus ja lahe kogemus ning teha seda koos teiste meestega oli teatud tasandil isegi vabastav.

Arvasin, et enamikke valdab häbitunne või kohmekus, kuid teineteisega, külg külje kõrval kookosõliga seksnuku rindasid ja tuppe masseerida ei olnud absoluutselt imelik. Epp tunnistas, et ka naised, kes Lingam massaaži ehk peenise massaaži õppima lähevad, ei itsita, ega tee imelikke žeste, vaid seda kõike võetakse äärmiselt täiskasvanulikult. See on imeline ja tore, et on olemas naine nagu Epp, kes seksi teemat nii avameelselt ja ilusasti käsitleda ning edasi kanda oskab.

Rohkem infot vaata juba Amare Luna koduleheküljelt.
https://amareluna.com/et/koolitused/yoni-massaazi-koolitus/5