LÕPETA NÄDALAVAHETUSTE NIMEL ELAMINE

Inimesed ootavad terve nädala reedet, terve aasta suve ja terve oma elu õnne!
alarm-clock-analogue-bed-271818.jpg

Äratuskell heliseb. Jälle! Kell on 06:30 hommikul. Sa oled väsinud. Sa lubasid endale, et lähed  varakult magama, kuid siis tegid Sa endale süüa ja soovisid veidi vabamalt võtta ning seda käesolevat õhtut nautida. Seega, otsustasid, et oled üleval mõned tunnid rohkem, kui Sa oleksid pidanud. Ainukene probleem seisneb selles, et hommikul kahetsed Sa jälle enda tehtud otsust. Sest sa oled väsinud ja magamata.

Algab järjekordne päev, kus oled sunnitud end vägisi voodist välja lohistama, kuuma duši alla vedama ja sealt edasi, hüppama "millise-iganes-transpordi" peale, millega Sa tavaliselt tööle lähed, mis viib Sind otsejoones kontorisse, kus veedad oma järgmised 8 tundi. Sa istud oma laua ääres, käid päeva jooksul rohkem 4-5 korda köögist teed võtmas. Seda vaid selleks, et enda kangeks istutud kanni ja kangreeni äärel olevaid jalgu sirutada. Kaheksa tundi hiljem lahkud Sa töölt selle sama transpordiga ning jõuad viimaks koju, kus tavaliselt kipub Sinu ainsaks panuseks olema söögilaua taga oma näruse päeva üle kibestunult kirumine ja viimaks televiisori ees masetsedes mõne Hollyfoodi filmi saatel oma elu üle haletsemine.

See näide on muidugi äärmuslik ja ma loodan, et mitte keegi end selliselt ei tunne. Sellest hoolimata,  on väga palju neid, kelle elu just täpselt selliselt igapäevaselt E-R kulgeb. Ma tahan rõhutada, et sellise elu juures on ainsaks väljapääsuks nädalavahetus. Kuid selline kahe päeva nimel elamine, on ennast hävitav ja absoluutselt mitte jätkusuutlik! Elu tuleks veidi rohkem armastada.

Alustame kohe julgelt! Kui Sina oled üks neist, kes veedab NÄDALA ainsad vabad päevad, laupäeva ja pühapäeva, rahus puhates ja lihtsalt kulgedes ning pühapäeva hommikuti tabavad Sind silmi lahti tehes esimesena mõtted esmaspäeval tööle minemisest, mis toob esile erinevad ebameeldivad ja negatiivsed emotsioonid, siis on aeg midagi tõsiselt ette võtta! Sul tuleks tõsiselt mõtlema hakata, mida Sa saad teha selleks, et end sellisena tundma enam ei peaks. Tahad ma tunnistan midagi? Ka mina olen selline olnud.

Lepime omavahel kokku, et iga negatiine tunne ja emotsioon loob just seda sama energiat juurde ja iga negatiivne kogemus lõhub Sind omakorda. Kui E-R tööl käimine on see, mida Sa vihkad, tuleks tõsiselt mõtlema hakata, kas uue töö leidmisele või üldse elus täiesti uue kannapöörde tegemisele.

break-car-couple-196666.jpg

Millal me lõpetame nädalavahetuse nimel elamise ja hakkame enda elu 7 päeva nädalas armastama?

Kui paljud meist siis tegelikult reedeti mõtlevad "Ohh, jess! Reede on käes."? Kindlasti väga paljud ja kui Sa oled üks neist, kes käe tõstis, pane nüüd hoolega tähele. Minu jaoks on töö tegemine 7 päeva nädalas. Seitse päeva nädalas võimalus ennast arendada ja 7 päeva nädalas võimalus muuta maailma, enda ja enda ümber olevate inimeste elu paremaks. Luba ma selgitan, miks ma sellist vaadet pooldan.

Me ootame juba pühapäevast saati järgmist nädalavahetust. Nädala keskel murrame nädala selgroo ning reedeks on juba katus täitsa ära sõitnud. Enamjaolt oodatakase nädalavahetust selleks, et minna välja peole ning raisata enda raha erinevate ebavajalike tegevuste peale. Väljas käimised, klubid, peod, üritused, shoppamine, kinod, meelelahutus ja mida iganes veel ette nädalavahetusel ka ei võeta.

Kas tundub lõbus? Minu jaoks mitte! Ma näen elu ennast natukene kui igavese töökohana. Sinu elu on sinu elutöö ja mida varem sellest aru saad, seda paremaini on võimalik seda elada.

Kunagi arvasin ka, et nädalavahetused olid lõõgastumiseks ja tähtsate asjade unustamiseks. YOLO, riski täiega, lõbutse, naudi, puhka ja kõik see...tead mis? Ma kahetsen seda perioodi enda elus. Kuigi pean tunnistama, et ma ei ole mitte kunagi olnud suurem pidutseja, olen siiski päris palju aega raisanud lihtsalt kulgemisele ja olemisele. Õnneks alates aastast 2010, kui enda esikromaani väljastamisega tegelesin, siis juba oli mingi nõks läbi käinud ning kirjutasin raamatut isegi vahel pidudel viibides. Väga tihti kui peole sattusin, olin ma ainus kaine esimesed paar tundi, pärast mida ei olnud enam mitte kellegagi rääkida, sest inimesed olid ennast keskööks juba alkoholi uputanud ja kaotanud.

Vale on öelda, et ma kahetsen seda kõike. Kindlasti kõike mitte, sest vastasel juhul ei oleks ma siin, kus ma praegu olen aga kahetsen seda, et nii palju väärtuslikku aega sai maha magatud ja raisatud. Mida vanemaks me saame, seda rohkem hakkame mõistma, kui oluline on tegelikult aeg ja selle väärtus. Meie töö ei ole ainult tööl käimine või koolis käimine. Meie töö on olla ka hea lapsevanem, laps, abikaasa, poiss-sõber / tüdruksõber ja lihtsalt sõber. Tahan rõhutada, et lisaks enda tegemistele, tuleb osata olla vähem enesekeskne ning keskenduda ka teistele inimestele enda ümber. 

Kui ma mõtlen super edukate inimeste peale, keda mul on au tunda ja ka neile, keda ma ei tunne, siis ma ei tea mitte ühtegi, kes elaks "Nädalabahetus on siin!"; "Aeg pidu panna!"; mentaliteediga. Sellised inimesed elavad hoopis teises maailmas. Selliste eeskujulike, inspireerivate ja motiveerivate inimeste peas on pigem mõte "Aha, nädalavahetus on käes. See tähendab rohkem aega ning lisavõimalusi enda arendamiseks.". Rõhutada tasub sõna ARENDAMA, sest see on ilmselt meie elus kõige tähtsamal kohal olev aspekt.

accounting-adult-business-262550.jpg

EDUKAD INIMESED TÖÖTAVAD ENDA ARENDAMISE KALLAL IGAPÄEVASELT, 7 PÄEVA NÄDALAS! 

EBAEDUKAD INIMESED TÖÖTAVAD E-R JA 8-17 NING ELAVAD NÄDALAVAHETUSTE NIMEL!

Inimesed ootavad nädalavahetust niivõrd suure ootusärevusega, et ajaks mil nädalavahetus hakkab otsa saama, alustavad nad emotsionaalselt juba uue ootamist. Kui vale see Sinu meelest tundub? Sellisel viisil elades, oled Sa nagu robot, kes lihtsalt tegutseb emotsioonitu zombina, et end nädalavahetusel välja elada ja "elavana" tunda?! Mulle tundub see natukene kurb.

Kõige suurem produktiivsuse ja edukuse rikkuja on lahmakas Televiisor

cinema-dark-display-8158.jpg

Kunagi vaatasin kõiki sarju, kõiki filme ja erinevaid saateid - see tundus nii lahe ja mõnus vaheldus päeva lõpus. Pärast seda, kui isa juurest ära kolisin, pole mul televiisorit olnud aastaid juba. Algul võimatuna tunduv idee, on tänaseks saanud nii normaalseks, et ma ei leia mitte ühtegi põhjust, miks ma peaksin tahtma televiisorit enda koju. Pigem leian ma 10 põhjust, miks ma ei soovi televiisorit. Edukad inimesed, kulutavad televiisori vaatamisele heal juhul 30 minutit päevas!

Mul ei ole aega selliste luksuste jaoks nagu televiisor

Televiisori vaatamise asmele, tegutsen ja tegelen sellega, mis mind arendab ning elus edasi viib. Minu mõistus töötab koguaeg uutel kiirustel ning kõvaketas vahel isegi suitseb. Eesmärgiks on keskenduda erinevatele eluvaldkondadele: karjäär, tervis, fitness, suhted, vaimne areng ja isiklik heaolu. Miks ma peaksin raiskama enda aega sellele, mis on ekraanil, kui mul on võimalus luua võimas "teleshow" enda elust?! It just makes no sense.

Täna on 11. aprill, kolmapäev ja ma olen väga motiveeritud ja inspireeritud! Üldse, tunnen end viimasel ajal väga hästi ja õnnelikuna, mis on tegelikult veidi harjumatu kogemus! Ma ei ole ka mingi pessimist aga tänu pidevale tegutsemisele, olen hakanud end tundma kuidagi väga energilisena. Tegutsemine justkui loob uut energiat juurde ning paneb selle motivatsiooni ratta käima. Lõpetasin paar päeva tagasi uue sissejuhatava Youtube video, (pealkirjaga: CK VLOGCAST | OLEN TAGASI | HAKKAME TEGUTSEMA) kus räägin sissejuhatavalt sellest, mis hakkab Sind ees ootama, kui otsustad minu Youtube kanalit jälgima hakata. Kui tahad teada, mine ja vaata videot siit!

Lisaks videole, otsustasin natukene enda mõtteid kirja panna. Olgu tegu raamatu või Instagrami piltide pealkirjade kirjutamisega, päeviku või hoopis blogi pidamisega, pole vahet - mulle meeldib kirjutada! Kunagi arvasin, et blogimine pole minu jaoks, kuid tänaseks olen leidnud enda jaoks mingisuguse süsteemi, mille nähtamatutest reeglitest lähtudes, olen võimeline ka järjepidevalt blogipositusi kirjutama. Ma ei ole blogija, ma ei tea mitte midagi blogimisest ning keskendun tegelikult peamiselt kirjanikuks olemisele ja enda isikliku kuvandi loomisele sotsiaalmeedia platvormis Instagram. Kuigi minu eesmärk on oma CK blogcast postitustega Sind, kui lugejat motiveerida ja inspireerida, siis ma tegelikult ei kirjuta neid ainult Sulle. Ma kirjutan ka enda jaoks, et mul oleks võimalik ennast veidi kirjalikul teel paremini väljendada ja kogunud pingeid ning ebameeldivaid mõtteid maandada.

20171217_155829.jpg

Euroopa reis on läbi ning oleme Cheliga nüüdseks 2 kuud Eestis olnud ja tuleb endale tunnistada, et olen olnud 1000% produktiivsem nende kahe kuu jooksul, kui terve eelmise aasta jooksul kokku. Vähemalt tekib selline tunne, kui vaatan seda, mis on selle lühikese ajaga toimunud nii välises maailmapildis, kui ka selles, millist kasvu olen näinud enda sisemaailma osas.

Tekib küsimus ”mida kuradit ma üldse 2017 aastal tegin?”. Selge on see, et eelmisel aastal töötasin ka ettevõttes, kus oli töö graafiku alusel, mis tähendas et töö polnud mitte E-R, vaid jooksis nii nagu see jooksma juhataja poolt pandud oli. Tuli ette ka tsükleid, kus sai 17 päeva järjest tööl käidud. Sellises tempos töötamine, võttis paratamatult ära aega ja energiat tegeleda muude asjadega. Üleüldises võtmes oli väga raske enda elu sellise töö kõrvalt kujundada ning planeerida ja seetõttu olen ma siiralt tänulik, et see etapp minu jaoks läbi sai.

Lõpeta nädalavahetuse nimel elamine

Mul on küsimus, miks me inimestena ootame nädalavahetust nii meeletult ning miks meeldib inimestele nädalavahetusel kogunädala sees üleval hoitud tegutsemise energia lihtsalt eemale visata? See on üsna selge küsimus, sest sellele vastamine vajab endaga taaskord ausaks olemist ja natukene järelemõtlemist.

Minu jaoks on selgeks saanud, et nädalavahetused ei ole nädalavahetused. Vanasti elasin ka nädalavahetuste nimel, see oli siis, kui ma veel koolis käisin. Aga nüüd, pole ma seda enam aastaid juba teinud. Ma ei tarbi alkoholi ehk pidu ma ei oota. Ma ei ole ka inimene, kes lihtsalt vedeleks päevad läbi, kuigi tuleb tõdeda, et ka seda on eelnevalt loomulikult aeg-ajalt juhtunud. Praeguseks olen ma nii motiveeritud sellest, millised muudatused minu elus aset on leidnud, et nädalavahetustel mitte millegi nimel pingutamine või töötamine tundub olevat suur patt.

Minu jaoks tundub jabur "taguda rauda" E-R ja siis nädalavahetusel lasta püksikumm lõdvaks ning lihtsalt kulgeda. Asjad peaksid olema just vastupidised, sest mõtle kui palju on Sul lisa vaba aega teha seda, mis on oluline. Loomulikult ei pea sa olema koguaeg millegagi aheldatud, kuid ma tahan seda rõhutada, et ära ela nädalavahetuste nimel nagu need oleksid mingisugused väljapääsu väravad sellest hapust ja raskest argielust. Kui Sa tunned, et Sa vaikselt vihkad enda elu E-R ja ainus hetk, mida Sa juba pühapäeva hommikust alates uuesti ootama hakkad on järgmise nädala laupäev, siis tuleb midagi tõsiselt ette võtta. Sellisel viisil elamine on päris valus ja ennast hävitav - Sul justkui ei oleks mitte mingisugust kõrgemat eesmärki elus!

beach-beautiful-fun-5358.jpg

Kuid millegi nimel tuleb ju ometi elada!

Ma eeldan, et nädala sees oled Sa aktiivne ning püüdlik inimene. Kohustuslikud tööpäevad, erinevad kohtumised, treeningud ja kuu lõikes muud olulised sündmused. Hoia seda energiat, ära lase tempol nädalavahetusel raugeda, sest minu kogemus ütleb, et mõnikord on väga raske end esmaspäevaks taas järjele häälestada. Praegu püüan teen igapäev midagi, mis minu silmis mind arendab ja edasi viib ning ka nädalavahetustel jätkan samas vaimus. Sellises tempos on lihtne uuele nädalale vastu minna. Ma ei võta nädalaid enam nädalatena, iga päev on lihtsalt järjekordne päev millegi saavutamiseks ja iseenda ületamiseks ning iseenda parima versiooni kuvamiseks.

Kuidas leida tegutsemiseks motivatsiooni ja inspiratsiooni?

Terve igavik on räägitud, et me inimestena vajame inspiratsiooni ja motivatsiooni. Need kaks elementi on nagu mingisugused salajased energiavarud, mille pealt suudame toota väga palju head oma ellu, kui neid õigesti kasutada otsustame. Kuid samas väga palju on räägitud ka seda, et motivatsiooni ja inspiratsiooni ootama jääda on mõtetu, see ei pruugigi tulla. Milline on Sinu kogemus selles vallas, kas oled pidanud samuti vahel päevi, nädalaid, kuid ja isegi aastaid ootama, et kuskilt see inspiratsiooni ja motivatsiooni süst Sulle kanni lärataks? Kui aga parasjagu ei olnud mitte midagi käepäralt, millega koheselt tegutseda, läks see kõik vuhinaga mööda ning jäin ootama järgmist "aasta pärast tulevat" laksu. Tuttav tunne?! Loomulikult, kes ei oleks kogenud motivatsiooni tulekut ja minekut.

Alles hiljuti lõpetasin Mark Mansoni poolt kirjutatud raamatu "The Subtle Art of Not Giving A F*CK", milles mainiti ja räägiti väga huvitavalt sellest samast motivatsiooni ja inspiratsiooni fenomenist, millega me kõik inimestena igapäevaselt tegelikult kokku puutume. Autor tutvustas ideed, millega ma tegelikult nüüdseks täielikult nõustu, sest see on tõestanud mulle end korduvalt. Mark väitis, et inspiratsioon ja motivatsioon ei ole mitte need elemendid, mis sind tegutsema panevad, vaid vastupidi tegutsemine on see, mis tekitab inspiratsiooni ja motivatsiooni - see on hoopis sedapidi lõputu ring.

Kui me Cheliga reisilt tagasi tulime, leppisime kokku, et hakkame pingutama ning sellest aastast 2018, saab meie aasta. Oleme sellest lubadusest kenasti kinni pidanud ning praegune elutempo on päris kiire. Kuigi alguses tundus see mulle endalegi võimatu, kuid nädalaga sain aru, et see on täiesti okei ning selline tegevuskava ei võta minult tegelikult mitte mingit lisapingutust.

black-and-white-design-fuck-6660.jpg

Esmaspäevast reedeni olen loonud enda jaoks toimiva rutiini!

Ma ärkan praeguse seisuga iga päev 05:00 hommikul (v.a nädalavahetus, kus ärkan mõned tunnid hiljem). Pärast kella 5-st äratust, söön endale eelneval õhtul ettevalmistatud smuutit. Kuna oleme otsustanud elada Cheliga hetkel Järvamaa kandis, siis läheb rong Tallinna juba 06:23. Rongis loen raamatut ja teen vajalikke märkmeid enda jaoks ning vahel ka teemadel, millest blogis või Instagramis kirjutada soovin. Ma loen palju, umbes 2 raamatut kuus. Tunnen sisimas, et tegelikult tahaksin ja võiksin rohkemgi, kuid paraku ei ole ma suutnud enda süsteemi veel selliseks lihvida.

Nooremana ei saanud ma absoluutselt raamatute lugemise mõttest aru. Mingist vanusest ja tahaks öelda, et kohati nagu päeva pealt, hakkasin raamatuid rohkem väärtustama. Tänaseks on mul tekkinud enda isiklik väike raamatukogu, kus on kirjateoseid väga mitmetel erinevatel teemadel, kuid mille läbiv muster on siiski mindset ehk mõttelaadi propageerivad raamatud. Raamatud on minu jaoks kui pärandid, sest nendest on võimaik nii palju õppida. Usun, et parim kingitus, mille oma tulevastele lastele teha saan, on just raamatukogu, mis aitab neil kasvada paremaks ja edukamaks inimeseks.

book-business-coffee-324129.jpg

Niisiis, rongis olles loen raamatut, kirjutan enda uut pooleli olevat teost või tegelen blogi postitusega nagu see sama siin. Istun hetkel rongis, kell on 06:41 ning üritan kuidagi moodi oma mõtteid selgena ning teemakohasena hoida.

Kell 08:03 olen omadega Balti Jaamas ning sealt torman juba otse bussile, millega jõuan kontorisse tööle. Kontoris olen ajavahemikus 08:30-16:40 tehes tööd, mis mulle hetkel väga meeldib ja isegi arendav on. Tööpäeva lõpus panen jalad tööle ning viskan suured sammud kõhu alt välja ja liigun taas bussile, millega Balti Jaama suunas põrutan. Rong tagasi kodu suunas läheb juba 17:22! Rongis taaskord jälle teen kõike seda, milleks parasjagu tuju on. Tavaliselt olen märkmikkuse või kuskile Notes faili pannud kirja ülesanded, mis vajavad kindlasti tegemist. Sellisel viisil on hea enda tegemistel järge hoida ning tehtud tööde maha kriipsutamine motiveerib mind väga.

Kell 19:00 olen tagasi kodus, millele järgneb kolmapäeviti ja neljapäeviti umbes tunnine trenn. Pärast trenni, tuleb valmistada õhtusöök, süüa, ennast pesta ja pakkida asjad järgnevaks tööpäevaks. Päeva lõpus jääb umbes tund aega veel, et teha midagi, mis vajab pakilist tähelepanu. Alati see nii edukalt ei lähe ning mõnikord tõesti jutustan elukaaslasega ja chillin elutoas. Tuleb selles mõttes aru saada, et ka elukaaslasega või enda perekonnaga aja veetmine on oluline. Ka neile tuleb tähelepanu pöörata! Kell 22:00 viskan end pikali. Nii varakult olen magama läinud juba aastaid, see komme sai külge haagitud endale Austraalias elades ja mulle meeldib see siiani! Toimib suurepäraselt.

Kuidas olla nädalavahetustel produktiivsem?

“Sul on vaja omada kindlat plaani terveks nädalaks. Kindlaid aegasid ning kirja pandud tunde, kui palju oled nõus panustama ühe või teise tegevuse peale. Kui see on paigas - siis tuleb vaid tegutseda ja tulemused tulevad!"

Nädalavahetused ei ole minu jaoks tööpäevadest väga palju erinevad. Laupäeviti ja pühapäeviti on trennid ning nädalavahetusel püüan panustada veel rohkem enda arendamisele ning asjadele, mis on olulised ja millega nädala sees lihtsalt tegeleda ei jõudnud. Olgu selleks Youtube videode filmimised ja monteerimised, uute blogipostituste kirjutamised või raamatu kirjutamine. Nädalavahetusel panustan ka head mitmed tunnid nii enda Instagrami, kui ka veel ühe ettevõtte Instagram piltide planeerimisele. Olen leidnud enda jaoks toimiva süsteemi. Ma planeerin alati nädal aega enda postitused Instagramis ette, selline tegutsemine tagab mulle selle, et ma ei pea nädala sees piltide lisamisega tegelema, vaid kõik toimib automaatselt! Suurepärane tööriist ja suurepärane viis aja kokku hoidmiseks.

Kui Sa soovid nädalavahetusel tegus olla, tuleks esmalt mõelda ja endale kirja panna kavapuntkidena, mis on need asjad ja ideed, mis on Sul pikalt seisnud ning mille kallal oleksid pidanud alustama töötamist juba paar kuud tagasi. Kui nimekiri valmis, tuleks vaadata seda kriitilise pilguga ning otsustada, millises järjekorras midagi ette võtad. Kui eesmärk tundub liialt suur, on võimalik see alati ka väiksemateks sammudeks jupitada, mis teeb step by step ehk samm sammu haaval lähenemise lihtsamaks.

Kui visioon on selge, siis tuleb lihtsalt peale hakata. Peale hakkamine on algul raske, sest me oleme harjunud asju edasi lükkama - siiani oled Sa seda ju teinud. Kuna Sa oled seda siiani teinud, tahad Sa alateadlikult samamoodi jätkata, leides kõik-võimalike väiksemaid tegevusi, mis Sinult tähelepanu endale tõmbavad. Aru tuleb aga saada, et need on kõik pelgalt vaid haledad vabandused. Võta ennast kokku!

Lükka eemale kontseptsioon nädalavahetusest kui mingisugusest vabalt võtmise hetkest. Ma ei ütle, et see on täiesti vale - ei ole! Aga proovi mõnda aega olla produktiivsem ning näha, kas meeldib ja mis Sinu elu muutuma hakkab. Proovi nädalas paar korda tegeleda sellega, mis Sulle meeldib. Kui Sa leiad ja tekitad endale aega tegelemaks sellega, mis Sulle tõeliselt huvi pakub ning meeldib, siis muutud Sa 100% produktiivsemaks ja positiivsemaks inimeseks.

Selge on see, et päeva lõpus on kõik kogetu olnud Sinu isiklike valikute küsimus. Sa kas tahad enda elus midagi ette võtta, muuta ja ära teha või Sa lihtsalt ei soovi. Teekond, mitte nädalavahetuste nimel elamisest on algul kindlasti imelik ja ma ütlen ausalt, esimesed nädalad mõtlesin, et ma panen endale "nööri kaela". See oli kurnav, väsitav ja närvi ajav, sest lihtsalt nii palju oli teha ning ma ei tahtnud endale ka tunnista, et olin siiani tühja pannud ja lolli mänginud.

chill-guy-high-tatras-91224.jpg

Läks lihtsamaks ning ma hakkasin endale seatud tempot ja eesmärke nautida ning rahulikult ka täitma. Nii nagu kunagi sotsiaalmeediaga alustades, arvasin, et seda kõike on liiga palju ning ma ei ole võimeline nendele erinevatele platvormidele ja iga platvormi juurde käivatele nüansidele keskenduma. Eksisin, sest tegutsedes Sa õpid kohanema ja inimene harjub kõigega. Lõpuks tuleb kiirus, kvaliteet paraneb ja tekivad süsteemid, mis võimaldavad teha enda tegemisi efektiivsemalt ning varem või hijem märkad, et Sa saad juba uued kohustused juurde võtta, sest oled nende jaoks mingi valemi läbi lihtsalt oma ellu ruumi teinud!

Nii oli ka seekord, kui alustasin Tallinnas tööl käimisega, hetkel ma enam ei kujuta ettegi, et ma ei anna endast 100% iga päev, kaasa arvatud need kaua oodatud nädalavahetused! Kui see kõik oleks algul lihtne, teeksid kõik seda aga just sellepärast 95% inimestest ei soovi elus piisavalt pingutada enda unistuste nimel, sest see on raske - aga nad ei tea, et see on raske ainult alguses. See läheb lihtsamaks! Millise teekonna valid Sina armas sõber?? Otsusta juba täna ning proovi ka nädalavahetustel olla edukas! 7 päeva nädalas olgu sinu väljakutseks.

Minu poolt selleks korraks jälle kõik! Ma loodan, et said siit postitusest paar head mõtet ning vaatenurka nädalavahetustele. Anna mulle teada, kuidas Sina enda nädalavahetusi veedad ja kas on tekkinud ka mingi kindel muster, mida mööda tegutseda ja elus edasi liigud. Tahan väga teada ja kuulda nendest produktiivsetest ning edukatest tasku pandud nädalatest.

Aitäh, et leidsid aega lugemiseks ning hoiame ühenduses! Ole tubli, ole sina ise ning jää alati iseendaks. Hoia pea püsti, ole ikka positiivne ning teeme suuri tegusid!

Parimat,
Chris