DSC_8684.jpg
 
 

Kui peaksin esinema Tedx talk show'l, siis räägiksin teemal eneseteadlikkus

 
Oakland Raiders Photo by Silver Mikiver

Minu teekond räägib vaimsest maailmavaatest ja isiklikust arengust

74.jpg

Minu nimi on Chris Kala ja ma olen hetkel 27-aastane noormees. Peamiseks kireks on kirjutamine. Kirjutan ausaid, otsekoheseid ja mõtlema panevaid lugusid lähtudes enda isiklikest filosoofilistest tõekspidamistest ja teadlikkuse tasemest.

Tegelen peamiselt raamatute kirjutamisega. Keskendun igapäevases elus isiklikule enesearengule, olles ise inimesena aus, otsekohene, järjepidev, tahtejõuline, hooliv, sõbralik ja avatud maailmavaatega.

Lisaks kirjutamisele, panustan kõvasti aega ja energiat isikliku tervise ja mõttejõu edendamisele, püüdes motiveerida ja inspireerida inimesi läbi enda raamatute, blogcasti ja Instagram @chriskkala konto.

Minu eesmärgiks ja suureks sooviks on panna inimesi mõtlema veidi sügavamalt elu alustaladele ja sellele minatasandile ja pildile, kellena me igapäevaselt elame. Filosofeerida, ennasta anlüüsida ja mõista, et vaimsus on tegelikult hästi oluline meie arengu puhul.

Püüan enda tegemistega tuua sinuni mõttelaadi ehk MINDSET-i, mis on aidanud minul jõuda siia, kus ma täna olen ja saada selleks, kes ma olen. Sinu enda isiksus on meeletult oluline sinu edu, õnne ja heaolutunde juures ning ma loodan selle sinus ka välja tuua. Minu suurimaks eesmärgiks on aidata inimestel saada iseenda paremaks versiooniks, õppides tundma seda, kes tegelikult ollakse.

Alustasin isikliku päeviku pidamisega 18-aastaselt, mis viis mind uute ideedeni, mõteteni ja lõpuks esimese raamatu "Ebaõnnestunud!" kirjutamiseni. Pärast esimest "edulugu", teadsin, et elus on väga oluline endale kindlaks jääda ja tegeleda enda unistuste poole pürgimisega. Oma teekonnal olen korduvalt mõistnud, et kirjutamine on minu üks suurimatest kirgedest. Enda kirjutamistes toetun tugevalt spirituaalsele maailmavaatele, tegutsevale eluviisile, positiivsele ellusuhtumisele ja iseenda tõeliselt tundma õppimisele.

Mingist hetkest hakkasin sügavamalt huvi tundma teemade vastu nagu kvantfüüsika, vaimsus, esoteerika, eneseabi, suurelt mõtlemine, produktiivsus ja nii edasi. Elu juhatas mind sellest hetkest kronoloogiliselt teatud inimesteni, raamatuteni ja sündmusteni, mis olid võimelised mulle õpetama ja näitama vajavaminevat informatsiooni, mis tänaseks päevaks on teinud minust selle, kes ma olen.

Kohtasin enda elukaaslast 2013-nda aasta suvel. Kiire elutempo ja minu ning partneri vaheline kirglik ühtne suhe viis meid ühisele avastusretkele Austraaliasse, kus veetsime peaaegu kaks aastat, pakkudes meile uskumatult suurt enesearengu teekonda, mis aitas meil kasvada nii individuaalselt, kui ka paarina endast veelgi rohkem teadlikumaks.

Mõned aastad hiljem, 2017 aasta talvel veetsime 3 kuud Lõuna-Euroopat kahekesti avastades. Ühtne otsus elada 3 kuud autos, tõi meile väga palju selginemist selles osas, mis on elus oluline ja kui palju me tegelikult vajame selleks, et õnnelik olla. Elukaaslane Elise on kindlasti minu üks suurimaid inspiratsiooni ja motivatsiooni allikaid ning ühtlasi üks kõige suurem õpetaja minu elus!

2018 aasta esimesel poolel sai vastu võetud otsus koos lähedase sõbraga alustada isikliku podcasti tegemist. Saate Ausad Mehed kohta saate rohkem teada Ausad Mehed Facebookist ja saadet saab kuulata siin samas, Soundcloudis või iTunesis.

Tänaseks päevaks olen veendunud, et minu eneseteadlikkuse teekond on see, kuhu ma liikuma pean, kuid saan ka samal ajal aru, et väga palju on veel õppida. Selleks, et saavutada enda kõige suuremad unistused, tuleb omada distsipliini, enesemotivatsiooni, pealehakkamist ja anda endale piisavalt aega, olla pühendunud ning väga kannatlik.

Nii nagu on öelnud minu mentor: "Elus võidab see, kellel on kõige rohkem kannatlikkust" ja seda ma tõepoolest ka usun.

 

Instagram

"Our lives are nothing more than a series of moments,
if you miss the moment you miss your life."