Meedias avaldatud artiklid

 
 

VEGAN AJakirja intervjuu

Ajakirja VEGAN intervjuu aasta 2018 novembris.

 

Podcast "Hakkame Tegutsema" - Lugu 28 Chris Kala

Saade "Hakkame Tegutsema" podcast on mõeldud ettevõtlikule inimesele. Inimesele, kes usub, et miski pole võimatu, kui vaid oma unistuste nimel tegutseda. Mul oli suur au olla nende noorte meeste tegemiste juures ka saatekülaliseks. Selles saates tegime juttu minu teekonnast õige mõtteviisini. Räägime saates sellest, miks on iseenda peegeldamine oluline ja kuidas seda tegelikult teha. Kellelt ammutan mina inspiratsiooni ja kuidas on mõjutanud mind minu sisemine areng.

 

Sirp "Ennast leida, ennast kaotada"

Raamatu "Mõistmaks, kes ma olen" arvustus.

 

online moeajakirja Hooligan Hamlet "CHRIS KALA TULEB UUE RAAMATUGA VÄLJA"

Pärast seda, kui olin natukene rohkem kui aasta vaeva näinud oma uue teose "Mõistmaks, kes ma olen" kallal, jõudsin nagu iga suurema pingutuse puhul, eesmärgi saavutamiseni. Võtsin punti sõbrast fotograafi Silver Mikiveri ja online moeajakirja Hooligan Hamlet meeskonna ning panime kokku ühe kihvti ettevõtmise, millest sai valmis kirjutatud ka üks artikkel. Artikkel räägib minu uuest ilmunud raamatust ja mida sellest oodata.

 

Sportland Eesti Digital Magazine "ENDA TUNDMA ÕPPIMINE TOOB EDU KIIREMINI KOJU."

Olles ise sportlik ja tervislik inimene, olen ülimalt tänulik, et on olemas sellised ettevõtted, kes pakuvad võimalust jagada inimeselt inimesele erinevaid tõekspidamisi ja maailmatõlgendusi. Sportland Eesti Digital Magazine pani kokku pisikese loo sellest, kuidas mina tõlgendan enda jaoks õnne ja edu. Inimesed on kõik väga erinevad, kuid absoluutselt igalt ühelt on midagi õppida, kui me endale vaid võimaluse anname.

 

Elu24 "Noorkirjanik Chris Kala on esimene eestlane, kes kaotas Austraalias oma naba!”

Elu24 tabas naelapead - "Noorkirjanik Chris Kala on esimene eestlane, kes kaotas Austraalias oma naba!”

 

Telegramm "Chris Kala: Miks peaks inimestele korda minema teiste arvamus nende elu osas?"

Lõik Telegrammis avaldatud artiklist: "Loodan, et see raamat on võimeline motiveerima tegema teadlikumaid valikuid lähtudes iseendast, mitte aga sellest, mida arvavad meie vanemad, sõbrad või teised meie ümber. Selleks, et olla edukas inimene, on vaja eneseusku, distsipliini, osalist rutiini ehk järjepidevust, tahtejõudu, aega ja õiget suunda - usun, et need on omadused, mis viivad meid elus edasi. Nii nagu ütles minu väga hea sõbra edukas isa: "Elus võidab see, kellel on kõige rohkem kannatlikkust." Täpselt seda arvan ka mina.”