Ausad Mehed - Jutuajamine mentoriga "Ole faking julge" #15

Tänane saade on väga eriline, sest me tähistame enda pisikest juubelit - Saade #15! Ja ühtlasi tähistame seda ka veelgi suuremalt, sest meil on külas esimene saatekülaline, kelleks on Chrisi ja tema elukaaslase isiklik mentor.

Saates räägime väga mitmetel erinevatel ja elulistel teemadel: kuidas leida enda südant, kuidas avastada enda teekonda, elu mõte, mediteerimine, materiaalsus ja vaimsus ning kuidas nende kahe maailma vahel leida harmoonilist tasakaalu. Räägime julgeks olemisest ja tegutsemisest ning kuidas üldse elus paremini ja mõnusamalt kulgeda.

Mentorit kirjeldab Chris järgnevalt:
"Ta on inimene, kes on minu silmis täpselt see, kuhu mina enda isiklikus elus jõuda soovin. Ta on kodanik, kes on saavutanud nii materiaalse heaolu, kui ka väga tugeva vaimse tasakaalu kogu selle kahe maailma vahel. Minimalistlik, südamlik, emotsionaalne (aga mitte emotsioonidest juhitud, vaid julgeb olla ja näidata enda tõelist mina pilti) ning on võimeline ennast kõrvalt jälgima ning väga sügavalt analüüsima, mis toovad uusi ja paremaid mõistmisi ning selginemisi sellest, kes ta on ning mismoodi elus rahu leida."

Mõtted saatest:
- Vaimne maailm on sügav ja väga palju aega ning endaga tööd nõudev valdkond. Ma rõhutaks, et endaga tööd nõudev maailm.

- Tasakaalu loomisega tuleks alustada juba täna ning kohe. Ega see, kui sul vaimne maailm on paigas, ei tähenda, et sa ei või rikas olla. Täna lihtsalt kompenseeritakse rikkuse vaimseid puudujääke. See on masendav.

- Ega lapsevanemad ei taha halba oma lastele. Lihtsalt need, kes ei ole vaimu maailma süvenenud, ei mõtle lihtsalt kaasa. Nad ei viitsi mõelda, nad lahmivad umbes aga ei saa aru sellest, et võib-olla nende sõnad teevad haiged.

- Kõik rabavad ühe asja nimel - RAHA. Aga keegi ei tea, kui nad selle kätte saavad, et kas see toob neile rahu? Nad arvavad, et see toob aga mina ei usu seda.