Ausad Mehed - Kirjutaja Getter: "Ego on nagu pärdik meie õlal!", avatud südamega elamine #42

Sellel korral oleme külla kutsunud Chrisi hea sõbranna Kirjutaja Getteri. Getter on kaunis, edukas ja rõõmsameelne maailmakodanik. Ta on tegelenud enda arendamisega juba 10 aastat, tehes seda nii tööalaselt, (kirjutamine & turundus) kui ka vaimselt ja spirituaalselt.

Enda blogis jagab ta oma mõtteid, arutluskäike, häid ja mitte nii häid kogemusi ning elu nägemise muutust. Teda kirjeldavateks märksõnadeks on elurõõm, kogemine, õppimine ja õnnelikkus. Tema suurimateks kirgedeks on kirjutamine, ideede genereerimine, unistamine, planeerimine, nimekirjade koostamine, reisimine, isiklik areng.

Getter on lõpetanud ka Magistrikraadi Tallinna Ülikoolis, kommunikatsiooni instituudis ajakirjandust ja meediakommunikatsiooni õppides. Lisaks on tal oma ettevõtte, millega pakub ta peamiselt sisiturunduse teenust.

Täna räägime sellistel teemadel nagu armastus, seks, suhted, naisest meheni ja tagasi, orientatsioonist, edukusest, karjäärist, oma eesmärgi leidmisest, laste kasvatamisest, vaimsusest, sisemisest ja välisest arengust ja kindlasti veel paljudest teistest teemadest, mis spontaanselt meie vahelt läbi jooksevad.

Saadet Getteriga kuula siit:

https://soundcloud.com/ausad-mehed/ausad-mehed-kirjutaja-getter-ego-on-nagu-pardik-meie-olal-42

Chris KalaComment