Ausad Mehed - Külas võlur Reigol "Kõik on võimalik." #20 Osa 1/2

Tänasesse saatesse oleme endale külla kutsunud, õigemini oleme külas ühes äärmiselt põneval tegelasel. Reigo on metsas elav noormees, kes on enda elukogemuste põhjal suutnud endas kasvatada suurt eneseteadlikkust. Ta on hämmastav tegelane, kes on reisinud mööda maailma ringi ning teinud absoluutselt peaaegu, et kõike siin elus. Alustades lihtsatest füüsilistest palgatöödest, lõpetades enda ülemaailmse T-särgi poega, omades tutvumisportaali ja pornolehekülge ning rikastunud ka krüptorahadesse investeerimisega. Mees, keda on õpetatud uskuma maagiasse ja elu helgemasse poolde, mis on toonud talle suurepärase, küllusliku elu, mis on pakkunud talle vajaminevaid kogemusi ja õppetunde ning selginemisi, et ta mõistaks viimaks, mida ta siin elus tõeliselt vajab.

Mõtted saatest:

* Meil kõigil on oma maailm ja universumid ja neid omavahel sulandada on paras kunst.

* Kui sa tahad maagiat uskuda, siis sa pead uskuma ja teadma, et see kõik on võimalik siin elus.

* Kõik mis tuleb elus läbi raskuste, saab olema raske elus edaspidi ka.

* Sa järgid ainult oma vaimustust ja kõik saab korda, kõik laheneb!

* Kõik, mida ma elus hästi tõsiselt võtan, muutub iseenesest ajaga komöödiaks. See on nagu meeldetuletus, et ma ei võtaks asju ja elu liiga tõsiselt.

* Elus saad täpselt nii palju, kui sisse paned.

* Ma tahtsin selle luksusliku elu ära elada ja kogeda, sest mul oli selleks lihtsalt võimalus olemas nüüd. Et mul ei jääks kripeldama see. Inimestel jäävad sellised asjad kripeldama. Kadedus tekib jne. Kui see kõik on sinust väljas, siis on sul jumala savi sellest rahast, sellest rikkusest. Kripeldama jäävad need mõtted ja tunded sellepärast, et sa oled see (kade). See, mis sa oled, sa pead selle endast välja saama, muidu lähed sa mädanema igatepidi.

* Asi pole mitte kunagi rahas, vaid mida sa tahad elus teha. Kui sa tõeliselt tahad midagi teha, siis raha järgib sind.

* Küllus on see, kui sa saad teha seda, mida sa tahad teha. Raha on lihtsalt see vahend.

* Sa pead olema see, kes sa oled.

Chris KalaComment