Edu Akadeemia Roland Tokko: kas julged ette võtta teed, mida teised pole käinud veel ? #59

Roland lõpetas gümnaasiumi nii nagu paljud teisedki teadmata, mida ta elult tahab, mis on tema tugevused või tegelik potentsiaal. Tal puudus enesekindlus ja julgus rohkema kui 3 inimese ees oma arvamust avaldada. Ta jätkas oma õpinguid ülikoolis, õppides midagi, mis ei meeldinud ning mille ta ka viimaks pooleli jättis. Ta tunnistab, et ei ole ülikoolis õpitut kordagi enda elus rakendanud. Aastal 2011 korraldas ta muusikafestivali, millega koatas 25 000€. Olles äsja ära tulnud palgatöölt, pöördus ta kinnisvaraäri poole, millega ta enda võlad paari aastaga ära tasus.

Täna aitab Roland teistel oma tugevusi ja tegelikku potentsiaali avastada. Alates 2013 aastast on ta teinud koostööd maailma suurima seminarikorraldus ettevõttega Success Resources, kellega koostöös korraldati samal aastal Eesti esimene suurim finants teemaline seminar Wealth Forum, mis tõi Saku Suurhalli 2500 inimest enam kui 10 riigist kokku.

Sellele järgnes tema esimene välismaine esinemine Kasahstanis, kus oli kokku 1000 inimest ning mille peaesinejaks oli Jean-Claude Van Damme. Roland on jaganud lava ka Robert Kiyosaki, Eric Edmeades ja Jack Canfieldiga. Lisaks on Roland ühendanud koolitamise muusikamaailmaga, luues erilise sõnumiga laule. Ühtlasi on Roland kirjutanud ka raamatu "12 asja, mida koolis ei õpetata".

Saadet saad kuulata siit:
https://soundcloud.com/ausad-mehed/eduakadeemia-roland-tokko-59

Chris KalaComment