SISULOOME, MIS ASI SEE ON?

Sisuloome või teisisõnu ka sisuturundus on viis, mida ettevõtte omanik saab kasutada selleks, et harida enda juba olemasolevaid ja ka uusi kliente enda toodete ning teenuste osas. Lisaks läbi kvaliteetse sisu, on võimalik kliendile luua väga palju informatiivset väärtust.

Kuigi palju rõhutatakse seda, et sisuloome on eelkõige oluline väike ettevõtjatele, sest tihtupeale nende kapital ei pruugi olla piisavalt suur, et igapäevaselt luksuslikke reklaamide loomisega tegeleda. Mina rõhutan seda, et vahet ei ole, kui suur on sinu firma, sisuloome ja kvaliteetne sisuturundus teeb pigem sinu ettevõttele head, kui kahju.

Sisuloome on suurepärane viis enda brändi teadlikkuse kasvatamiseks, pakkudes kodulehe külastajatele asjakohast, kasulikku ja väärtuslikku informatsiooni, mis aitaks neil omakorda mõista, mida sinu firmalt oodata võib ja kas sinu ettevõtet ning selle taga olevaid inimesi saab ka usaldada. Sisuloome ja sisuturunduse alla kuuluvad blogipostitused, artiklid meediasse, uudiskirjad, e-raamatud ja sotsiaalmeedia sisud jne.

MIKS SUL SEDA VAJA ON?

Põhjuseid, miks sisuloome ja sisuturundus on ülimalt oluline, on tegelikult mitmeid. Kvaliteetne sisu, aitab hoida erinevate reklaam kanalite sisu asjakohasena. Väga paljud ettevõtted näitavad end läbi mitmete erinevate platvormide väga erineva nurga alt. See ei tekita mitte kuidagi tunnet, et tegemist oleks brändiga, millel oleks kindel visioon, missioon ja sõnum. Sisuloome aitab hoida selget ja loogilist pilti läbi kõikide platvormide.

Ausus on ülimalt oluline, olgu selleks eraelu või ärimaastik. Sisuturundus aitab luua lojaalset kliendibaasi. Kui jagada olemasolevatele ja uutele klientidele piisavas koguses väärtuslikku informatsiooni oma toodetest ja teenustest, siis nimesed soovivad olla sinu tegemistega kursis kuna nad teavad, et saavad sind usaldada konkreetses valdkonnas. Väga hea näide on blogi pidamine. Piisab ka järjepidevast mõne kümne lauselistest postitusest, et klient teaks, kust leida vajalikku informatsiooni.

Kui sul on hea idee, siis ma heameelega oma parima võimekuse juures aitan sind välja. Lisaks, kas teadsid, et suurem osa inimesi, ligikaudu 80%, eelistab ise firma toodete ja teenuste kohta lugeda artiklitest või blogidest, mitte nii väga makstud reklaamidest? Inimestele ei meeldi kui neile müüakse, kuid neile meeldib osta.

KUIDAS MINA SIND AIDATA SAAN?

Olen võimeline sind välja aitama järgneva puhul:

- Blogipostitused
- Uudiskirjad (sisuline ülesehitus)
- Copywriter
- Sotsiaalmeedia postitused (Facebook, Instagram)
- Artiklid meediasse
- Blogistrateegia koostamine
- Sotsiaalmeedia strateegia koostamine
- Sinu ettevõtte kodulehele põhiliste märksõnadega sisuloome kirjutamine, mis toetab tugevalt SEO improvementi
- Sisu tootmist olemasolevatesse kanalitesse või ostetud pindadele (veebiportaalid, trükised, ajakirjad jms)

Kokkuvõtlikult võib öelda, et aitan sinul jutustada sinu ettevõtte või brändi lugu läbi erinevate sisuturunduslike kanalite ja väljundite!

Teenuste hinnad sõltuvad projektist ja selle mahukusest. Kirjelda oma projekti ja vastan sulle hinnapakumisega.