Eneseareng saab alguse aususest.
— Chris Kala
austin-distel-Imc-IoZDMXc-unsplash.jpg

SISULOOME

Sisuturundus on turundusmeetod, mis võimaldab sinul jõuda kliendini läbi tema harimise, talle väärtuse loomise ja kvaliteetse sisu pakkumise kaudu. Sisuloome alla kuuluvad blogipostitused, artiklid meediasse, uudiskirjad, e-raamatud ja sotsiaalmeedia postitused. Sisuturundus loob kliendile reaalset sisu, väärtust ja harib teda.

 
Ausad mehed-FB.png

REKLAAM PODCASTI

Podcastimine on Eesti maastikul kasvav trend, mis annab ühtlasi uue võimaluse enda tooteid ja teenuseid reklaamida. Oleme avatud koostööks, et näha, kas meie Ausad Mehed podcasti kuulajaskond ja jälgijaskond, võiks sulle ja sinu ettevõttele soovitud tulemusi võimaldada.

 
50.jpg

SOTSIAALMEEDIA INFLUENCER

Kui sul on soovi teha koostööd minu kui brändi Chris Kalaga, või Ausad Mehed brändiga, siis saad seda just siin teha. Teen blogipostitusi, Instagrami postitusi ja pakun kõiksugu erinevaid ideid, kuidas sinu toodet/teenust kvaliteetselt reklaamida.

 
cody-engel-E8jI4iSq0tQ-unsplash.jpg

KONSULTATSIOONID

Võimalus üks ühele maha istuda ja rääkida ausalt ning avameelselt elust ja enesest. Olen harinud end väga laias spektris ning lisaks oma kogemustest lähtuvalt, oskan kindlasti ka pisut nõu anda. Kui tunned, et soovid minu abi, iseenda parema versioonini jõudmisel, siis see võimalus on sul nüüd olemas.

DSC_8650.jpg

AVALIK ESINEMINE

Mul on aastate jooksul olnud võimalus mitmetel üritustel esineda ja avalikult erinevatel teemal rääkida. Me ammutame inspiratsiooni ja motivatsiooni tihtipeale just teistelt inimestelt ning nende lugudest. Oma esinemistega, püüan luua kuulajatele võimalikult palju väärtust ja mõtlemapanevaid mõtteid.